Online Müzik Dinleme Siteleri

Artık bilgisayardaki programlar ile yaptığımız birçok işi web2 siteleri sayesinde yapabiliyoruz. Bunlardan biride müzik dinlemek.Online müzik sitelerinde yerli, yabancı, pop, rock neredeyse tüm şarkıları online dinlemeniz mümkün.
İşte online müzik dinleyebliceceğiniz siteler.

Grooveshark.com – Online Müzik Dinleme sitesi

Devasa müzik arşiviyle aradığınız hemen her şarkıyı online dinlemeniz mümkün.Tarza, albüme, veya sanatçıya göre arama yapabilir, üyelik özellikleriyle kendi dinlenebilir müzik kütüphanenizi ve çalma listelerinizi oluşturabilirsiniz.Dinlediğiniz müzikleri mp3 olarak indirme imkanı da sunuyor.

Fizy – Bedava online şarkı dinleme

Bu müzik dinleme sitesi ise bir tür şarkı arama motoru mantığıyla çalışmakta. Girdiğiniz kelimeler geçen şarkıları youtube gibi video ve ses sitelerinde arayarak dinlemenizi sağlıyor.

Deezer.com7 milyondan fazla online şarkı

Deezer da harika arayüzüyle GrooveShark’a rakip olabilecek cinste bir müzik dinleme sitesi. Fakat türkçe şarkılar konusunda o kadar başarılı dwğil

Sky.fm – Online radyo

Eğer internet üzerinden yabancı radyo kanallarını takip etmek isterseniz sky.fm güzel bir tercih. Seçtiğiniz türde müzik yayını yapan online radyolaro bu siteden dinleyebilirsiniz.

incelemek isteyebileceğiniz diğer siteler

www.musicopat.com

www.soundklan.com

www.radioblogclub.com

www.pandora.com

www.esnips.com

www.imeem.com

Sizin bedava online müzik dinlemek için kullandığınız siteler neler ?

One Response

  1. hülya 06 Şubat 2014

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir