İstiyorum! Üstün Nitelik… )mim()kişisel(

Amanın.Bloglarda virüs gibi yayılan o mim dalgaları var ya.Hah işte onlardan biri geldi beni Blograzzi‘nin rastgele blog çıkaran “Keşfet” tuşundan yakaladı.

Ben açıkçası mim olayını pek sevmiyorum.Bana blogların özgürlüğünü forum tarzıyla kısıtlamak gibi geliyor. Hem (eleştrilere açığım bu konularda) kişisel olmayan bir blogda pek<kişisel girdilerin önce girilen blogu sonrada interneti kirlettiğini düşünmekteyim.Milyonsite.com bir teknoloji blogu.Kişisellik ikinci planda olmalı.Yok, ikincide kazanç var. 😀 3 planda kişisellik.

Öncelik sırası 3 olsa da yazılara baktığımda kendim hakkında pek bir şeyin olmadığını gördüm.O yüzden gelen bu ortayı güzel bir gole çevirmek gerek.

Başlatanın kim olduğuunu bulamadığım bu mim Hakkı Ceylan tarafından gönderildi, kendisine teşekkür ediyoruz, diyorki;

Sahip olmayı isteyeceğiniz üstün nitelikler nelerdir?

motivationaledumaction.jpgBen normal birisi olmadığım için görünmez olmak yada süpermen gibi uçup arı gibi sokmak felan istemiyorum.Bi ara Harry Potter fena sarmıştı ama 4 gözle beklediğim 6. kitabı okuyamadım.Çocukça geldi 😀

Öğrenmeyi, bilmeyi aşırı seviyorum. Da Vinci Learning (D-Smarta geçti mq) ve Discovery gibi (o da gitti) kanallar bende ağır bağımlılık yapıyor.Bunda en önemli sebep merak.Fakat ne varki insan her konuya merak duymuyor.Kendimi bu bakımdan kontrol edebilmek isterdim mesela.Amaan ÜSTÜN NİTELİK değilmi ya!Ben istüyorumki bu evrende varolmuş, var olan ve varolacak her bilgiyi bileyim.Sonra kendim bi ayıklar seçerim gerekliyi gereksizi 😀 Gördüğünüz gibi, insan beyni sınır tanımıyor. 😀

Okuduğunuz için teşekkür eder ve yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.Şimdi bu mimin hayatta kalması ve her blogosferde girilmedik blog kalmaması için bikaç blogu mimlemem gerekiyor.
Google Reader’a bakıyorum ve mimliyorum ; Ayyaş Blog , Diyomki, Sesebian

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir