Construction – Destruction

construction-destruction-screen-big31

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bu yazımda size Gabriel Interactive tarafından üretilmiş bir inşaat simulasyonu olan construction destruction (inşaat ve yıkım) oyununu tanıtmak istiyorum.

Oyunda Training Mode, Free Play ve Career Mode olmak üzere üç oynanabilir seçenek var. Tahmin edebileceğiniz gibi Training Mode’da bir sonraki bölümlerde çok ihtiyaç duyacağımız Kamyon, Buldozer, Ekskavatör, Gülle ve Kepçe araçlarının kontrollerini öğreniyoruz. Free mode’da on bölüm içinde yukarıda saydığım araçlara ek olarak gülle yerine kanca, kepçe yerine de fork kullanabiliyorsunuz. Career mode’da ise 10 farklı levelden oluşan görevleri süresi içinde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Örneğin ; Fırtına sonrası hasarlanmış olan garajı havuza ve ana binaya zarar vermeden 14 dakika içinde yıkmanız ve molozlarını belli bir alana toplamanız gerekiyor. Yada ekskavatör kullanarak yapılacak yeni inşaatın temelini en az 1,5 m derinliğinde kazıp çıkan toprağı yandaki boşluğa toplamanız ve bunu yaparken etraftaki doğalgaz hattını zedelememeniz gerekiyor.

Ekskavatörün kullanımı diğer araçlara oranla biraz daha güç, haberiniz olsun. Oynarken yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz eğlenceli bir oyun. İyi eğlenceler.

construction-destruction-screen-big11

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 98/2000/Me/XP/Vista

İşlemci: 450 MHz Pentium II

Hafıza: 64 MB RAM

Yükleme için gereken alan: 170 MB

Video Bağdaştırıcı: 16 MB

DirectX: DirectX version 9.0

Kontrol: Mouse/klavye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir